Vedoucí

Erik Kališ (hlavní vedoucí)

Od svých devíti let jezdím na letní tábory a později jsem vedl pionýrský oddíl. Pracoval jsem s lidmi bez domova a lidmi s mentálním postižením. Dnes pracuji jako ošetřovatel v nemocnici. Vystudoval jsem maturitní obor Veřejnosprávní činnost, k tomu jsem absolvoval pedagogické minimum a kurz Hlavní vedoucí letních táborů. Volný čas trávím především cestováním, čtením a plaváním.

Anna Auermüllerová

Na tábory jezdím už 13 let, z toho 4 roky jako vedoucí u oddílu. Dříve jsem se věnovala i celoroční činnosti pionýrského oddílu, kde jsem vedla schůzky nejstarší družinky a pomáhala na některých výletech a soutěžích. Momentálně studuji v Brně na Přírodovědecké fakultě biologii a geografii se zaměřením na vzdělávání. Ráda si o víkendu vyjedu do přírody, buď na závody orientačního běhu, nebo třeba lézt na skály. Tábory a výlety s oddílem mě naučily spoustě nových věcí a mnohdy právě z nejvíc náročných her mám ty nejlepší vzpomínky. Ráda bych předala i dalším dětem schopnost věřit týmu, svým schopnostem a pochopit význam naší krásné přírody.

Šárka Chřibková

Čas strávený v přírodě je pro mě jeden z nejcennějších, a proto jsem ráda, že můžu jezdit na tábory jako vedoucí a strávit tak dva týdny v přírodě obklopená fajn lidmi. 😊 Práce s dětmi mě vždycky bavila a doufám, že si z našich táborů děti odnesou nejednu super vzpomínku, tak jako my. Studuji v Brně na VUT na fakultě stavebního inženýrství. 10 let jsem se aktivně věnovala jezdectví, nyní jezdím už jen rekreačně. Mezi moje současné zájmy patří zejména lezení, jóga, turistika a v zimě běžkování. Ráda zkouším i jiné sporty a spoustu volného času trávím se svým psem.

Ivo Seidel

Studuji na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Ve volném čase se věnuji sportu, hře na kytaru a turistice. Na tábory jezdím od svých šesti let a mám z nich jedny z nejhezčích vzpomínek z dětství, proto jezdím na tábory i dál jako vedoucí a rád bych přispěl k tomu, aby děti, které s námi pojedou, také získaly cenné vzpomínky do dalšího života.

David Kumprecht

Na tábory jezdím od malička a vedoucího dělám už šestým rokem. Dalo by se i říct, že je to nedílná součást mého života. Jsem studentem druhého ročníku na veterinární fakultě v Brně. Ve volném čase rád chodím po lese se psem, zajímám se o přírodu, mám rád pěší turistiku a cyklistiku, a když je čas, tak cestuji. Těším se na tábor a zážitky s fajn partou.

Vojtěch Fejta

Mám rád přírodu a vše s ní spojené. Už od mala jezdím na stanové tábory; ze začátku se skauty a později, asi od 9 let, s pionýrským oddílem. V současné době studuji na Fakultě strojního inženýrství v Brně. Ve svém volném čase se rád věnují lezení ve skalách a v horách. Na náš tábor se moc těším a doufám, že si ho všichni užijeme stejně, jako jsem si já ve svých dětských letech užíval ty svoje.

Štěpán Krejčí

Od 7 let pravidelně jezdím na pionýrské tábory a rád se účastním jakýchkoliv aktivit s tím spojených. Studoval jsem na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity a v současné době se věnuji domácí i zahradní botanice. Svůj volný čas rád trávím hraním či trénováním florbalu, paraglidingem nebo vařením. Od letošního tábora si slibuji, že to bude skvělý čas strávený v přírodě s hodně velkou porcí zábavy.

Josef Oškera

Momentálně třetím rokem studuji VUT, konkrétně na Fakultě informačních technologií. Rád si vyjedu na kole do lesů okolo Brna, ale ještě raději mám týmové aktivity, jako např. míčové sporty, šifrovací soutěže nebo únikové hry.

Terez Schwarzová

Děti i přírodu mám moc ráda a s elánem se pouštím do řízení tábora. Není nadto si společně užít pár dní klidu v přírodě. S oblibou poznávám nová místa a lidi, ráda cestuji a chodím na výlety. Přesně proto se ráda podílím na vedení táborů: kvůli té spoustě zábavy, nových zážitků a nevšedních momentů, na které budeme všichni dlouho vzpomínat.

Vojta Cetl

V současné době studuji druhý ročník Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity. Ve volném čase rád hraji na kytaru, přečtu pěknou knihu nebo si vyrazím s přáteli na lezeckou stěnu; nepohrdnu ani občasnými řemeslnickými pokusy v domácí dílně. Na tábory různého zaměření jezdím od svých osmi let. Doufám, že budu moci připravit dětem krásné prostředí a mnoho cenných vzpomínek. Minimálně stejně tak nezapomenutelných, jaké mám já sám.

Martin Žilinský

Práce s dětmi mě odjakživa bavila. Nejspíš proto, že mám mladšího bratra, který mi byl skvělým pokusným materiálem. Jakožto táborový vedoucí jsem začátečník, nicméně již mám zkušenosti například s organizováním dětských dnů. V současnosti studuji doktorát na chemické fakultě VUT a ve volném čase se nejčastěji věnuji lezení, fotografování a józe. Mám také dva psy, takže asi nepřekvapí, že miluji zvířata a vše spojené s přírodou.

Aneta Minibergerová

Studuji maturitní ročník na gymnáziu a brigádně pracuji jako lektorka jógy pro děti. Mezi mé největší koníčky patří šití, ale také ráda chodím do přírody a na výlety s přáteli. Práci s dětmi miluji, což je také ten největší důvod, proč se na tábory každý rok těším.