Vedoucí

Erik Kališ

Od svých devíti let jezdím na letní tábory a později jsem vedl pionýrský oddíl. Pracoval jsem s lidmi bez domova a lidmi s mentálním postižením. Dnes pracuji jako ošetřovatel v nemocnici. Vystudoval jsem Veřejnosprávní činnost, Sociální práci, a k tomu pedagogické minimum. Volný čas trávím především cestováním, čtením a plaváním.

Šárka Chřibková

Čas strávený v přírodě je pro mě jeden z nejcennějších, a proto jsem ráda, že můžu jezdit na tábory jako vedoucí a strávit tak dva týdny v přírodě obklopená fajn lidmi. 😊 Práce s dětmi mě vždycky bavila a doufám, že si z našich táborů děti odnesou nejednu super vzpomínku, tak jako my. Studuji v Brně na VUT na fakultě stavebního inženýrství. 10 let jsem se aktivně věnovala jezdectví, nyní jezdím už jen rekreačně. Mezi moje současné zájmy patří zejména lezení, jóga, turistika a v zimě běžkování. Ráda zkouším i jiné sporty a spoustu volného času trávím se svým psem.

David Kumprecht

Na tábory jezdím od malička a vedoucího dělám už šestým rokem. Dalo by se i říct, že je to nedílná součást mého života. Jsem studentem druhého ročníku na veterinární fakultě v Brně. Ve volném čase rád chodím po lese se psem, zajímám se o přírodu, mám rád pěší turistiku a cyklistiku, a když je čas, tak cestuji. Těším se na tábor a zážitky s fajn partou.

Vojtěch Fejta

Mám rád přírodu a vše s ní spojené. Už od mala jezdím na stanové tábory; ze začátku se skauty a později, asi od 9 let, s pionýrským oddílem. V současné době studuji na Fakultě strojního inženýrství v Brně. Ve svém volném čase se rád věnují lezení ve skalách a v horách. Na náš tábor se moc těším a doufám, že si ho všichni užijeme stejně, jako jsem si já ve svých dětských letech užíval ty svoje.

Štěpán Krejčí

Jako dítě jsem od 7 let každoročně jezdil na pionýrské tábory, později pak i jako vedoucí. K přírodě mám nejspíš i díky tomu silný vztah, rád v ní trávím čas a věnuji se jí i odborně - studuji biologii na Masarykově univerzitě. Mezi mé zájmy patří také sport, zejména florbal, ale třeba také lezení nebo fotbal, rád občas vařím.

Josef Oškera

Momentálně studuji poslední ročník magisterského studia na Fakultě informačních technologií VUT. Rád si vyjedu na kole do lesů okolo Brna, ale ještě raději mám týmové aktivity, jako např. míčové sporty, šifrovací soutěže nebo únikové hry.

Terezka Schwarzová

Práci s dětmi si užívám, stejně jako čas strávený v přírodě. Na táboře mám nejraději specifický druh humoru, který se po několika dnech vytvoří. Jsem studentka (a snad brzy i absolventka) teoretické informatiky na Masarykově univerzitě. Mezi moje koníčky patří fotbal, šachy, hra na kytaru a vaření.

Vojta Cetl

V současné době studuji druhý ročník Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity. Ve volném čase rád hraji na kytaru, přečtu pěknou knihu nebo si vyrazím s přáteli na lezeckou stěnu; nepohrdnu ani občasnými řemeslnickými pokusy v domácí dílně. Na tábory různého zaměření jezdím od svých osmi let. Doufám, že budu moci připravit dětem krásné prostředí a mnoho cenných vzpomínek. Minimálně stejně tak nezapomenutelných, jaké mám já sám.

Simča Skulilová

Na tábory jezdím od svých 7 let, a mám na ně plno hezkých vzpomínek, které bych chtěla dál předávat dětem. Letos maturuji na obchodní akademii, a dále budu pokračovat studiem na vysoké škole. Ve volném čase, kterého moc nemám, se ráda věnuji turistice a učení se poskytování první pomoci, proto budu na táboře zastávat funkci zdravotnice.

Monča Adamíková

Studuji ekologii na střední škole a letos jsem v maturitním ročníku. Na tábory jezdím od 9ti let a moc se těším i na ten letošní. Ve volném čase se věnuji krasobruslení a jízdě na koni.

Alessandro Tamborlani

Jsem absolvent stavební fakulty VUT v Brně. Jako malý jsem byl na spoustě táborů, a i jako větší jsem si již vyzkoušel jaké je to být táborovým praktikantem. Velkou zábavou je pro mě, společně se svým psem, tvořit program pro děti v rámci tábora, nebo víkendových akcí. Ve volném čase se rád věnuji, včetně svého psa, svému veteránu, motorce a boulderingu.

Jan Gargulák

Jako syn učitelky biologie mám k přírodě blízko odmalička, již od útlého věku mě brávala na různé přírodovědecké exkurze, brávala mě tak vytrvale, až ve mě vyvolala lásku k přírodním vědám, která ve mě zůstala a nakonec mě dovedla až na Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity, kde válčím již 4. rokem. Když zrovna neválčím ve škole, tak si rád zajdu na kolo nebo si přečtu dobrou knížku. S organizováním táborů velké zkušenosti nemám, ale mám rád výzvy a pouštím se do věcí naplno.

Janča Follerová

Už od malička ráda trávím čas v přírodě. 7 let jsem se věnovala biatlonu. Teďka si ráda zajdu na kolo, zahrát volejbal nebo si zalézt na stěnu. Jsem otevřená všem sportovním možnostem. Studuji pedagogickou fakultu v Brně. Trénovala jsem děti v biatlonu, ale jako vedoucí na tábor jedu poprvé. Těším se na nové zkušenosti a věřím, že si ho všichni užijeme.

Martin Coufal

Na tábory jezdím od osmi let, každé léto jsem se na ně těšil a zažil jsem tam spousty zážitků a srandy. Nyní již jako vedoucí si užívám práci s dětmi a celkově táborové akce. Ve volném čase rád sportuji, dále se věnuji cestování s kamarády a v zimě nesmí chybět lyže.